Ankara

Tüm İlçeleri

Telefon

+90 507 259 84 36

Kurumsal

Biz Kimiz?

Sude Halı yıkama en büyük reklamı referans sistemidir. Çünkü referans sistemi memnuniyet kaynaklı akli bir önermedir.Yılda ortalama 60bin m2 hali Sude hali yıkamada yıkanmaktadır. Şikayet oranımız 0,002′dir (binde2) Standart otomatik makinalarda ayrım gözetmesin. Tek tek yıkama sistemi kullanılmaktadır. Aynı gün sipariş aliminiz gerçeleşirken, 24 saathalılarınıziniz kuru ve ambalajlı şekilde teslim edilmektedir. Sude Halı yıkamada kullanılan ürünler sağlık ve dermatolojik olarak test edilip kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı hiçbir yan etkileri bulunmaktadır. Sude Halı Yıkama Halılarda hiçbir ağartıcı madde kullanılmamaktadır. halınızaza hem faydalı hem de uzun ömürlülük ve parlaklık kazandırır. Halılarınızda mis gibi bahar esintisini yıkattığınızda keşfedeceksin. Siz de verilen bu muazzam hizmetten faydalanmak için hemen arayın

%0.02 Şikayet Oranı

Şikayet oranımız 0,002'dir (binde2)

Yıllık 60.000 m² Yıkama Hacmi

Yılda ortalama 60bin m2 hali Sude Hlı Yıkama'da yıkanmaktadır.

Zararlı Kimyasal Maddeler Kullanmıyoruz!

Sude Halı Yıkama'da kullanılan ürünler sağlık ve dermatolojik olarak test edilip kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı hiçbir yan etkileri bulunmaktadır.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 + Bireysel

Mütlu Müşteri

0 + Business

İş Ortaklığı

0 +

Ekip

Düşük Fiyat Ve Yüksek Kalite Garantisi

İçin Sude Halı Yıkama İle İletişime Geçin!

Halınızın Başka İle Teması İmkansızdır!

Sude hali yıkama kapalı ortam ve en steril işyeridir. halılarınıza başka bir halının temas etmesi olanaksızdır.Bu ayrıcalıklı hizmet için bizimle iletişime geçin.

Sude Halı Yıkama İle Koltuklarınız İlk Gün Ki Gibi Olsun !

Sude Koltuk yıkama da koltuklarınızı ilk gün ki gibi göreceksiniz.Bu ayrıcalıklı hizmet için hemen iletişime geçin

Sude Halı Yıkama İle Halılarınız Tertemiz Olsun!

Sude Halı yıkama Ankara Sincan Etimesgut Yenimahalle de hizmet vermektedir. Sude Halı Yıkama Ankara da en farklı hizmeti sizlere sunuyor.Bu ayrıcalıklı hizmetler için iletişime geçin

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

What Our Clients Say

Client Logo
Hasan Mustafa Müşteri

Her zaman Sude halı yıkamayı tercih ediyorum, halıları tertemiz ve yumuşacık yıkıyorlar ve işlerini en düzgün şekilde yapıyolar. Herkese tavsiye ederim.

Client Logo
Kadriye Kalkan Müşteri

Fiyatlar makul ve çok iyi bir temizlik yaptılar. Hali yeni gibi geri geldi.

Client Logo
Hamit Yazgan Müşteri

Bir çok halı yıkama firması ile çalışan biri olarak açık ve net olarak söyleyebilirim ki işinin en iyisi bir firma. Eğer iyi bir firmaya halılarınızı yıkatmak istiyorsanız hiç tereddütsüz halılarınızı verebilirsiniz. Maalesef işine bu kadar önem veren firma bulmak zor.

Client Logo
Mehmet Demirel Müşteri

Kalitenin tesaduf olmadigini yillardir isbatlayan hali yikama piyasasina yon veren guclu tecurbeli ve oncu bir firmadir.

[contact-form-7 id="915"]

Make Appointment

Getting an accurate diagnosis can be one of the most impactful experiences that you can have — especially if you’ve been in search of that answer for a while. We can help you get there.

Opening Hours

Mon-Fri
  • 6am - 10pm
Sat-Sun
  • 6am - 8pm

Denpasar, Bali

Seminyak, Bali

Aklınıza Bir Şey mi Takıldı?

Bilgilerinizi girin ekiplerimiz sizi arasın!